připravujeme

17. 3. 2018 10:00 hod. Moravské Budějovice                  Zámecké konírny

XXII. Ochutnávka jihomoravských vín

Letošní ročník se uskuteční v prostorách zámeckých koníren, a pokud bude počasí příznivé, využijeme i venkovní prostory zámeckého nádvoří. V průběhu akce bude opět zajištěna nabídka kvalitních vzorků vín a občerstvení. Celým dnem bude milovníky vína k tanci a poslechu doprovázet cimbálová muzika Sylván.

Vstupné 90,- Kč, důchodci 60,-Kč. Od 19 hod. snížené vstupné 60,-Kč.


 

20. 5. 2018 16:00 hod. Moravské Budějovice                  Zámecké nádvoří/kostel sv. Jiljí

Good work – koncert pop gospelové hudební skupiny

Skupina Good Work vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Prvních 19 let vystupovala pod názvem Paprsky. V listopadu 2015 došlo ke změně názvu. Obsazení zůstává v nezměněné podobě.
Jedná se o približně třicetičlennou skupinu, která je velmi různorodá. Vítaným specifikem je koncept otevřené skupiny – což znamená, že jsme otevření novým členům, kteří mají zájem posílit naše řady, ať už mezi zpěváky, tak i muzikanty. A když jsme u té různorodosti, představte si tedy devátou třídu základní školy, střední (gymnázia, průmyslovky, stavebky, zdravky, církevky, ekonomky…) a školy vysoké (lékařské, ekonomické, stavební, elektrotechnické a pedagogické fakulty). Aby toho nebylo málo máme mezi sebou také podnikatele, zaměstnavatele, zaměstnance i nezaměstnané.


 

2. 6. 2018 9:00 hod. Moravské Budějovice                  Zámecké konírny

XXVI. Řemeslnický jarmark

Tradiční řemeslné trhy na zámeckém nádvoří pořádá Muzeum Vysočiny Třebíč – Muzeum řemesel Moravské Budějovice, Muzejní spolek a Městské kulturní středisko. Ukázku tradičních řemesel představí řada řemeslníků z regionu. Součástí jarmarku bude i bohatý program a možnost občerstvení.

 

 


Změna programu vyhrazena.